Transportation Details

Route No.01 - ODF

Bus Incharge: Poojitha, Cell No.:6301893227
Bus Driver Name: BALARAJU Cell.No. 930770375
S.No ROUTE STARTING TIME
1 ODF 6.25AM
2 SANGA REDDY X ROAD 6.40AM
3 ISNAPUR 7.00AM
4 PATANCHERU 7.12AM
5 RC PURAM 7.16AM
6 BEERAMGUDA 7.18AM
7 ASHOK NAGAR 7.20AM
8 JYOTHI NAGAR 7.21AM
9 LINGAMPALLY 7.23AM
10 NALGANDLA 7.25AM
11 KOKAPETA 7.30AM
12 K L H CAMPUS 7.50AM

 

 

Enquire Now